Líbí se Vám styl PŘÍRODNÍCH ZAHRAD, ale připadá Vám, že založení takové zahrady je příliš těžký úkol, který nezvládnete? 

 

Ukážu Vám, že je to mnohem jednodušší, než jste si možná mysleli. Díky několika jednoduchým krokům začne Vaše zahrada ožívat a Vy budete její proměnu nadšeně pozorovat. 

Tajemství přírodní zahrady

Mít zahradu plnou rozmanitých květů, motýlů a prozpěvujících ptáků je sen nejednoho zahradníka.
Často ale snažení končí pár keři, kamínky a anglickým trávníkem.
Nemusíte mít hned přírodní zahradu. Ukážu Vám jednotlivé kroky, díky nimž se k ní můžete dopracovat postupně, svým tempem.

Prvních 8 kroků k přírodní zahradě jsem přehledně sepsala v e-booku "Tajemství přírodní zahrady" proto, aby si každý mohl postupně začít plnit svůj sen o živé a krásné zahradě.

Představte si, jak Vaše zahrada barevně kvete, Vy obdivujete motýly a švitořící ptáky. Praktické návody Vám rovnou ukáží, jak na to.

Co se v e-booku dozvíte?

 • 3 základní kroky
  Vysvětlím Vám, které 3 kroky jsou pro přírodní zahradu zásadní a proč to tak je.
 • 5 jednoduchých kroků
  Následně Vám představím 5 jednoduchých kroků, díky kterým Vaše zahrada ožije.
 • Praktické návody
  Ukážu Vám, jak některé kroky udělat prakticky, abyste je rovnou použili ve své zahradě.
 • Vysvětlení souvislostí
  Řeknu Vám jak, ale také proč. Rozumět tomu, proč něco děláte, je polovina úspěchu.

Pravděpodobně vůbec nevíte kde začít. Proto Vás provedu jednoduchými kroky, díky kterým brzy uvidíte první změny a budete chtít pokračovat. Vysvětlím Vám nejenom jak něco udělat, ale také proč.

Vystudovala jsem ekologickou a evoluční biologii a následně ekologii rostlin. Díky tomu více vnímám přírodní souvislosti. 

Zahradu beru jako jakýkoliv jiný komplexní ekosystém, i když její úpravu realizujeme postupnými kroky. 

Přírodní zahradničení je pro mě přirozeným návratem ke kořenům a k přírodě.

E-book je právě pro Vás, pokud:

 • Nechcete platit zahradního architekta.
  Ten si účtuje nemalé peníze a následně je třeba připočítat náklady za realizaci.
 • Chcete přírodní zahradu, ale nevíte čím začít.
  Začátky bývají nejtěžší, proto si ukážeme první důležité kroky.
 • Nechcete trávit hodiny hledáním informací.
  Na internetu je dnes možné najít skoro vše, informace jsou ale často neúplné.
 • Chcete některé kroky aplikovat ihned.
  Ukážu Vám také několik jednoduchých kroků, které můžete realizovat prakticky hned.
 • Chcete mít zahradu plnou života.
  Použitím prvků typických pro přírodní zahrady toho postupně dosáhnete.
 • Chcete něco udělat pro přírodu.
  Přírodní zahradničení má na přírodu velmi pozitivní vliv.

Pro mě je velice důležité, aby mohl e-book pomáhat co největšímu množství lidí. Díky tomu pomůže nejvíc přírodě, která to skutečně potřebuje. Proto jsem cenu e-booku stanovila tak, aby byl dostupný pro co nejvíc začínajících eko-zahrádkářů. Za vznikem e-booku je mnoho hodin práce, ale také nadšení předávat důležité informace dál. 

Cena tohoto e-booku je 269 Kč. 

Díky informacím obsaženým v e-booku můžete konečně začít budovat svoji vlastní přírodní zahradu. Zvládnete to, aniž byste museli platit desetitisíce zahradnímu architektovi a realizační firmě. Navíc můžete zahradu tvořit postupně, přesně podle Vaší fantazie. 

Navíc ode mě dostanete malý bonus. Pro snadnější převedení jednotlivých kroků do praxe jsem pro Vás připravila bonusový pracovní list. Ten můžete mít neustále na očích, aby Vás motivoval k akci a Vy jste Vaše představy proměnili ve skutečnost.

Možná Vás teď napadá,

 • že tyto informace najdete i zadarmo...
  Ano, pravděpodobně najdete. Ale jen v tomto e-booku je najdete přehledně na jednom místě. Navíc v něm máte konkrétní rady, jak postupovat. Takže si ušetříte hodiny času, které můžete rovnou věnovat své zahradě.
 • že nezvládnete praktické kroky...
  Některé kroky jsou skutečně velmi snadné. Možná nezvládnete všechny hned, ale jsem přesvědčená, že většinu ano. A to bez velké námahy.
 • že nechcete předělávat celou zahradu...
  To ani nemusíte. E-book je koncipován tak, že si můžete vybrat jen některé kroky a aplikovat je jen na část zahrady. Nebo postupně aplikujete všechny kroky na celou zahradu. Obě varianty jsou možné.

Co když zjistíte, že to není e-book pro Vás? 

Protože je pro mě důležitá Vaše spokojenost, jednoduše Vám bez dalších otázek vrátím peníze. Máte ode mě  14denní garanci vrácení peněz. 

Reference

E-book Tajemství přírodní zahrady je super. Naprosto předčil moje očekávání - dozvěděla jsem se, co to vlastně přírodní zahrada je, a zjistila jsem, jaké jsou její hlavní zásady. Největší přínos e-booku vnímám v tom, že jsem dostala spoustu skvělých tipů a praktických návodů, jak zahradu postupně a svým tempem začít přibližovat přírodní zahradě. Líbí se mi, že některé kroky se dají podniknout kdykoliv, a těším se, až je začnu zkoušet v praxi.
MichalaArchitektka
Ebook je skvěle pojatý, přehledně se na jednom místě dozvíte absolutní základy o tom, jak si vytvořit přírodní zahradu! Moc se těším, až některé tipy vyzkouším na své budoucí zahrádce, je to můj sen. V eBooku se dočtete nejen o tom, jak zahradničit v souladu s přírodou, ale také, jak u sebe podpořit život hmyzího i ptačího obyvatelstva. Těším se na jakékoliv pokračování 🙂
Luckawww.lucieausobska.cz
Tento ebook je napísaný zo srdca. Je to cítiť na každej stránke. Autorke záleží na prírode a ponúka jednoduchý a prehľadný návod pre každého, kto chce urobiť niečo pre prírodu a pre nás všetkých na svojom malom kúsku zeme. Láskavým a podporujúcim spôsobom uvádza na jednom mieste kroky, ktoré môže aplikovať každý z nás. Permakultúrou a prírodným záhradníctvom sa teoreticky aj prakticky venujem veľa rokov, ale aj tak som v tomto milom ebooku našla inšpiráciu. Z textu sála láska a úcta k prírode. Peti, ďakujem za skvelú prácu a za to, čo robíš pre prírodu. Želám ti, nech tvoje slová oslovia čo najviac ľudí.
ZuzanaPersonalistka
E-book je úžasným zdrojem informací pro všechny, kdo chtějí nejen krásnou zahradu, ale taky přemýšlejí ekologicky a milují přírodu. Dlouho jsem takový zdroj hledala a v knihách i na internetu jsem nacházela spoustu nahodilých informací, ale teprve tady jsem našla vše přehledně a komplexně podané, v souvislostech a jednotlivé informace do sebe krásně zapadly. Pro mě je E-book plný aha momentů a zahradničení podle Petry mi dává obrovský smysl jak pro naši rodinu, tak pro přírodu.
ZuzkaFyzioterapeutka

Není na co čekat!

Stiskněte tlačítko, vyplňte objednávkový formulář a začněte si plnit svůj sen o vlastní přírodní zahradě! Změna přijde, jen pokud se pustíte do akce.