fbpx

Individuální řešení přímo pro vaši zahradu

Najdeme ideální řešení přesně podle vašich představ...

Začínáte se zahradou a nevíte co dřív? Máte pocit, že jste zahlcení různými návody, profi fotkami a zahradními styly? Nebo už jste se do zahrady pustili, ale ne a ne ji doladit podle vašich představ?

Nebojte, není to o tom, že byste si zahradu snů nemohli udělat sami, možná jen potřebujete zkušené oko, které to uvidí z nadhledu, dodá vašim nápadům jasnou strukturu a šmrnc. A to je přesně to, co se mnou můžete mít.

Před konzultací

 • Nevíte kde, ani s čím začít
 • Nejste spokojení se současným stavem zahrady
 • Máte určitou představu, ale nedaří se vám jí dosáhnou

Pan Ondřej přišel na konzultaci mimo jiné s tím, že by potřeboval zvelebit kousek pozemku za domem. Potřeboval jednoduché řešení, které by se v případě potřeby dalo snadno vrátit do původního stavu.

Po konzultaci

 • Víte, se kterou částí začnete, které prvky umístíte hned
 • Máte cíl, ke kterému postupně směřujete
 • Víte, jak se k cíli dopracovat a plníte si svoje plány

Zároveň věděl, že nestihne daný rok udělat víc, než malý kousek uličky. Proto byl první krok lavička s dvěma menšími záhonky a kousek letničkové louky, která vypadá krásně celé léto až do podzimu. 

Chcete změnu? Konzultace je pro vás, pokud:

 • Začínáte se zahradou.
 • Máte nějakou představu, ale nejste si jistí provedením.
 • Potřebujete si utřídit myšlenky a najít inspiraci.
 • Hledáte nové možnosti.
 • Plánujete tvořit svou vysněnou zahradu sami nebo s rodinou.

Využít můžete každý kout...

Konzultace pro vás není, pokud:

 • Máte jasnou představu, kterou nechcete měnit.
 • Chcete mít zahradu bez práce.
 • Plánujete zadat tvorbu zahrady realizační firmě.
 • Chcete ode mě osazovací plán.
 • Nezáleží Vám na přírodě.

Jak konzultace probíhá?

 • 1. Objednávka
  Přes formulář níže si objednejte online konzultaci. Po uhrazení konzultace vám přijdou e-mailem podrobnosti a volné termíny. Domluvíme si termín úvodní konzultace, která trvá přibližně 20 minut.
 • 2. Pošlete mi fotky zahrady
  Díky tomu se seznámím s vaším prostorem a společný čas využijeme na maximum.
 • 3. Úvodní konzultace
  Během 20 - 30 minut probereme váš záměr a nápady. Doptám se na důležité informace, jako je oslunění a orientace jednotlivých částí zahrady.
 • 4. Pečlivá příprava
  Před hlavní konzultací připravím konkrétní návrhy pro vaší zahradu.
 • 5. Hlavní konzultace
  Během 60 minut se pobavíme o vašich možnostech a plánech. Probereme moje návrhy a odpovím vám na otázky, které vyplynou během konzultace.
 • 6. Shrnutí v PDF
  Na e-mail vám zašlu shrnutí v PDF, abyste se ke svému záměru mohli vždy vracet a zvládli realizaci i po delší době.

Co konzultací získáte?

Především úplně jiný pohled na vaši zahradu. Možná, že už některé možnosti ani nevidíte, možná, že by vás ani nenapadly.

Ujasníte si vizi a směr. Načerpáte inspiraci, motivaci a chuť tvořit vlastní ráj na zemi. 

 

Jaká je cena?

1 450 Kč

Cena je konečná, zahrnuje úvodní 20 minutovou konzultaci, čas věnovaný přípravě a hlavní 60 minutovou konzultaci.

Reference

Ponořit se do světa zahrady s Péťou bylo inspirativní a velmi nápomocné. Uvědomila jsem si na tom znovu, jak je přínosné jít s tématy, kde nejsem kovaná, rovnou za odborníkem. Mohla jsem na ni chrlit své postřehy a konečně si je srovnat do logického celku. Opustit řadu rozhodovacích paralýz, které mne v uvažování nad zahradou provázely. Ověřit si, do jaké míry jsou mé nápady reálné a udržitelné. Bylo osvěžující mít na věc i jiný, zkušený pohled. Mám teď celou knihovnu nápadů, které budu postupně realizovat. Po konzultaci mám jasnou vizi a těším se z malých krůčků na cestě k ní. Konzultaci zahrad u Petry vřele doporučuji!
Lucie N.
Konzultaci u Peti jsem vyhrála. Zahrada rozhodně nepatřila mezi ty nejpalčivější problémy, které jsem chtěla řešit. Ale když už jsem tu konzultaci vyhrála, že jo 😉 Peťa se mě předem zeptala, co vlastně se zahradou potřebuju řešit. Co je to, co mě nejvíc trápí? Uvědomila jsem si, že mě asi nejvíc trápí motivace…že nemám chuť nic dělat, že jsem vlastně na zahradu totálně rezignovala. Po konzultaci jsem názor změnila. Peťa mi poradila, jak na to. Po malých krůčcích, dělat si radost, vytvářet si zákoutí, kde se budu cítit dobře. Hlavně na sebe nespěchat. Zahrada potřebuje lásku a ne stres. Probraly jsme spolu i kytičky a bylinky a rostlinky a už se těším, až se do toho pomalu a po krůčcích pustím.
Petra J.
Mám ohromnou zahradu, kterou chci mít krásně osázenou. To zní jednoduše, když se mi na zahradu teoreticky vejde všechno, co bych na ní ráda. Když jsem se však pustila do konkrétního výběru květin, keříků a stromů, zjistila jsem, že tak jednoduché to není, protože každé rostlině vyhovují jiné podmínky. Péťu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem měla konkrétní představu, ale nebyla jsem si jistá, jak to celé uchopit a začít, abych následně nelitovala vynaložené energie a peněz. Péťa mi skvěle zúžila a roztřídila výběr rostlin nejen podle podmínek, které moje zahrada nabízí, ale hlavně podle mých představ, jaké kytičky, keříky a stromy se mi líbí a splňují moji představu krásné a jedlé zahrady. Na konzultaci byla Péťa skvěle připravená, dala mi spoustu praktických tipů, které mě nadchly. Profesionální konzultace byla zakončená přehledem rostlin, který mi Péťa zaslala. Nemusela jsem se během konzultace zdržovat detailními poznámkami a nyní mám parádní dokument, do kterého můžu kdykoliv nahlédnout. Ještě jednou moc děkuji!
Lucie O.

Kdo konzultaci vede?

Mgr. Petra Linhová

Jsem nadšená zahradnice, která tvoří vlastní zahradu v souladu s přírodou. Vystudovala jsem ekologii, botaniku. Díky tomu pro Vás mám úplně jiný pohled, než jste možná zvyklí od zahradních architektů. Podle mě má být zahrada uvolněná, hravá a hlavně plná života. Má odrážet něco z Vaší osobnosti tak, abyste se tam cítili skvěle, měli své místo k odpočinku a mohli si užívat krásy přírody. 

Vyplňte formulář

a těšte se na nový rozměr vaší zahrady:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.